İADE

 • Satın aldığım ürünü teslim aldım ama iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?
 • İade koşulları çerçevesinde, siparişinizi size ulaştığı günden itibaren 7 gün içerisinde Hesabım sayfamızda bulunan iade talep formunu doldurarak teslim aldığınız kargo firması ile “Parfumdünyası.com İade Adresi”ne ücretsiz (Parfumdünyası.com ödemeli) geri gönderebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünü faturasıyla beraber, eksiksiz, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde “Parfumdünyası.com İade Adresi”ne göndermelisiniz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilir ve iadeniz gerçekleştiğinde size bir bilgi e-postası gönderilir.
 • Satın aldığım ürünü farklı bir ürün ile değiştirebilir miyim?
  Parfumdünyası.com’dan satın aldığınız ürünlerin farklı bir ürünle değişimi yapılabilmektedir. Ancak iade koşullarına uygun olması halinde siparişinizi iade ederek farklı bir ürün satın alabilirsiniz. Değişim yapılan ürünün tüm kargo işlem bedelleri alıcıya aittir.
 • İade edilemeyen ürünler nelerdir?
  İade edilecek ürün, teslim alınan koruma ambalajı açılmadan geri gönderilmelidir. Parfumdünyası.com kutusu üzerine koli bandı ile bantlanmış kargolar kabul edilmemektedir. Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez. Ürün, teslim alındığı hâliyle iade edilmelidir.Ürünün iade edilebilmesi için, Parfumdünyası.com kutusu ile beraber gönderilmesi gerekmektedir. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.
 • İade edeceğim ürün için kargo ücreti ödeyecek miyim?
  Sürat Kargo ile gönderdiğiniz iade ürün için kargo ücreti ödemezsiniz. Fakat ücretsiz kargo ile gönderilen tüm siparişler, iade edildiği zaman ücretsiz kargo bedeli hesabınızdan kesilecektir.
 • İade ettiğim ürünün ödemesi ne zaman gerçekleşecek?
  İade ettiğiniz ürünün önce iade koşullarına uygunluğu kontrol edilir. İade işlemi onaylanan siparişlerin, para iadesi yapıldığına dair size otomatik bir bilgi e-postası gönderilecektir ve ürün bedeli ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza iade edilecektir. İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Size nasıl ulaşabilirim?
  0 212 659 34 47 numaralı hattımızdan Parfumdünyası.com Müşteri Destek Ekibi’ne ulaşabilir ya da iletişim sayfasından bize mail atabilirsiniz.
 • Ürünlerin orijinal olduğunu nereden anlayabilirim?
  Ürünlerimiz, orijinal ürün tedarikçilerinden temin edilmektedir. Güvenle kullanabilirsiniz.

  İADE KOŞULLARI

 • İade edilecek ürün, teslim alınan koruma ambalajı açılmadan geri gönderilmelidir. Orijinal ambalaj üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez. Ürün, teslim alındığı hâliyle iade edilmelidir.
  Ürünün iade edilebilmesi için, Parfumdünyası.com ambalajı ile beraber gönderilmesi gerekmektedir. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.
 • Kurumsal faturalı ürünlerin iade işlemi için ürünün, kurum tarafından düzenlenen «Ürün Birim Fiyatı + KDV» formatıyla kesilmiş «İade Faturası» ile gönderilmesi ve kargoya teslim edilmeden önce iade talebinin Parfumdünyası.com’ya bildirilmesi gerekmektedir.
 • İade yapılması istenen ürünler için sadece Parfumdünyası.com ile iletişime geçilmelidir. Tüm iade talepleri Parfumdünyası.com’a bildirilmeli ve Parfumdünyası.com’a iletilmek üzere kargolanmalıdır.

       İADE ADRESİ

 • YÜSRA EMLAK VE GAYRİMENKUL HİZMETLERİ
  Sürat Kargo: İSTOÇ ŞUBESİ  – BAĞCILAR / İSTANBUL
 • Sürat Kargo Müşteri No: