Flip book element

Chopard Oud Malaki Edp 80 ml Erkek Parfüm

 530,00

Chopard Oud Malaki, seçkin bayanların koku duygusunu kullanarak nasıl dikkat çekeceğini tam olarak bilen erkekler için bir Eau de Parfum’dur.Erkekler için Chopard Oud Malaki oryantal Eau de Parfum birçok yüzün olağanüstü bir geleneğidir. Sıcak baharatlı bir tabana sahip yumuşak tütün cazibesi, gücü ve yoğunluğu herhangi bir kadını çekecektir. Özel karakteriyle sizi tamamen Lavanta, baharat, odunsu notalar ve kehribar yardımı. Bu erkeklerin aromasının tam anlamıyla sızdığı gizli temel kombinasyon. Sonuna kadar tadını çıkarın.

Devamını oku

Mont Blanc Lady Emblem Edp 75 Ml Kadın Parfüm

 300,00

Mont Blanc Emblem Lady Edp
Kadının zarafetini, yumuşak kırılgan ruhunu gül notaları ve çiçeklerin yaydığı esansla ortaya çıkarır. Eşsiz notaları ile kadınların asla vazgeçemeyeceği büyü…

Gizemli gül parfümün en önemli notasını oluşturur. Doğallığı ve enderliği sembolize eder. Baştan çıkarıcı bu koku meyve ve çiçek özlerinin oluşturduğu notalardan oluşur.

Devamını oku

Lalique L’Amour EDP 100 ml Kadın Parfüm

 335,00

L’AMOUR: Lalique’nin yeni çiçeksi ve odunsu kokusu L’amour ile yenilendiğinizi hissedin. Modern, elegan ve feminen kadınlara hitap eden parfüm; üst notalarında çiçeksi kokuların tazeliği ile bergamot, gül goncası ve portakal çiçeği esansını barındırıyor. Orta notalarda sümbül, yasemin, gardenya ile odunsu alt notalarda sedir ağacı, sandal ağacı ve miskin büyüleyici etkisine kapılacaksınız.

Devamını oku

Hugo Boss The Scent For Her Edp 100 Ml Kadın Parfüm

 335,00

Hugo Boss The Scent For Her EDT 100ML Kadın Parfümü Boss The Scent For Her EDT ile baştan çıkarma oyunu şimdi çok daha çarpıcı! Bu büyüleyici koku Scent kadınının narin ve şehvetli yanını kucaklıyor ve orijinal Eau de Parfum’e muhteşem, çiçeksi bir yorum getiriyor.

Devamını oku

Hugo Boss Deep Red Woman Edp 90 Ml Kadın Parfüm

 265,00

Kışkırtıcı ve farklı kadının kokusu

Devamını oku

Azzaro Wanted EDT 100 ml Erkek Parfüm

 320,00

.Dinamik, maskülen ve büyüleyici bir koku. Tüm gözler onun üzerinde, arzularınızı harekete geçiriyor…Arzu edilen ve kendine güvenen bir erkek, tek kelime ile: WANTED.

Devamını oku

Escada Sentiment Edt 75Ml Kadın Parfüm

 315,00

Üst Notalar : mandarin yeşil portakal, manolya, iris, siyah frenk üzümü ve kırmızı meyveler ile başlar. Orta Notalar: sümbül, beyaz şeftali ve tuberozdan yapılır. Alt notalar: sandal ağacı, gül ağacı palisander, heliotrope, vanilya ve ambergris.

Devamını oku

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.