Flip book element

Chanel Allure Homme Sport Edt 150 Ml Erkek Parfüm

 1.900,00

Efsanevi parfüm markalarının üreticisi ünlü Fransız markası Chanel’den vazgeçemeyen insanlardansanız ve Chanel’in büyülü dünyasını daha da yakından tanımak istiyorsanız bu forum tam size göre. Taze ve keskin keskin bir kokuya sahip olan Allure Sport, Chanel erkeği olmanın getirdiği yüksek kalite beklentisini, hayatın enerjik, dinamik ve sportif alanlarına uyum sağlama özelliği ile birleştirerek çok fonksiyonlu bir parfüm olma özelliği taşıyor.

Devamını oku

Chanel De Bleu Edp 150 Ml Erkek Parfüm

 1.950,00

Herkese meydan okumaktan çekinmeyen ve günün sıradanlığına daima karşı koyan erkekler için Chanel tarafından yaratılmış aromatik odunsu bir parfüm, Bleu De Chanel. Umulmayan bir tatminkarlığı bu şişenin içinde, kokunun ta kendisinde bulacaksınız. Onun kokusu narinciye ve ormandan oluşan bir karışım, bu karışım erkeğin duygularını serbest bırakmasına yardımcı olacaktır.Ferah, temiz ve derinden şehvetli! Adeta arzunun parfüm üzerindeki imzalı bir beyanı.

Devamını oku

Chopard Oud Malaki Edp 80 ml Erkek Parfüm

 530,00

Chopard Oud Malaki, seçkin bayanların koku duygusunu kullanarak nasıl dikkat çekeceğini tam olarak bilen erkekler için bir Eau de Parfum’dur.Erkekler için Chopard Oud Malaki oryantal Eau de Parfum birçok yüzün olağanüstü bir geleneğidir. Sıcak baharatlı bir tabana sahip yumuşak tütün cazibesi, gücü ve yoğunluğu herhangi bir kadını çekecektir. Özel karakteriyle sizi tamamen Lavanta, baharat, odunsu notalar ve kehribar yardımı. Bu erkeklerin aromasının tam anlamıyla sızdığı gizli temel kombinasyon. Sonuna kadar tadını çıkarın.

Devamını oku

Mont Blanc Lady Emblem Edp 75 Ml Kadın Parfüm

 300,00

Mont Blanc Emblem Lady Edp
Kadının zarafetini, yumuşak kırılgan ruhunu gül notaları ve çiçeklerin yaydığı esansla ortaya çıkarır. Eşsiz notaları ile kadınların asla vazgeçemeyeceği büyü…

Gizemli gül parfümün en önemli notasını oluşturur. Doğallığı ve enderliği sembolize eder. Baştan çıkarıcı bu koku meyve ve çiçek özlerinin oluşturduğu notalardan oluşur.

Devamını oku

Lalique L’Amour EDP 100 ml Kadın Parfüm

 820,00

L’AMOUR: Lalique’nin yeni çiçeksi ve odunsu kokusu L’amour ile yenilendiğinizi hissedin. Modern, elegan ve feminen kadınlara hitap eden parfüm; üst notalarında çiçeksi kokuların tazeliği ile bergamot, gül goncası ve portakal çiçeği esansını barındırıyor. Orta notalarda sümbül, yasemin, gardenya ile odunsu alt notalarda sedir ağacı, sandal ağacı ve miskin büyüleyici etkisine kapılacaksınız.

Devamını oku

Hugo Boss The Scent For Her Edp 100 Ml Kadın Parfüm

 335,00

Hugo Boss The Scent For Her EDT 100ML Kadın Parfümü Boss The Scent For Her EDT ile baştan çıkarma oyunu şimdi çok daha çarpıcı! Bu büyüleyici koku Scent kadınının narin ve şehvetli yanını kucaklıyor ve orijinal Eau de Parfum’e muhteşem, çiçeksi bir yorum getiriyor.

Devamını oku

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.